ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30 / 11 & 1/12 / 2019

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30 / 11 & 1/12  / 2019

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  30 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναγνωστίδης – Μπομπόγιας

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δουλγέρης – Βογιατζή

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βασίλογλου – Παπαποστόλου

SERRES 1800 – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Μπεριντζής  Ε.- Μπάρμπας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαυρίδης – Ζαχαρία

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Σαπαρδάνης – Κουρουζίδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Χατζηαθανασίου – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Πούλιος Α. – Σαββάτης

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    01 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης – Αναστασίου

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ι. – Παπαδόπουλος Χ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παπαποστόλου – Μπομπόγιας

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Καραμανίδης Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βογιατζή – Καμπαρντίνας

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναγνωστίδης – Βουρλιάκης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Λεοντής – Μπεριντζής Στ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ  – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας -Αχιλλεύς – Μπάρμπας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Κουρουζίδης – Μαργαριτόπουλος

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2018 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Πούλιος Α. – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντούγιας

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Σαπαρδάνης

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr