Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα του τοπικού

Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα του τοπικού

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  16 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                          3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Λεκάκης , 50΄ Καλαϊτζίδης, 92΄  Ιβαντζίκης   /   10΄ Μπελίτος, 48΄ Πέππας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Παυλίδου

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                                      1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Τσιακμάκης   /  40΄ Σιψής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ                                       2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄  Ρούτσης, 25΄ Πανίδης   /  28΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Χ. – Αναγνωστίδης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                        0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Αβράμης,  45΄+ – 75΄  Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                          3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Πάνου, 40΄ Σβεντσίδης,  74΄ Καραβασίλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                      5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ζαγγελίδης, 50΄- 60΄ – 65΄ Πατραλέξης,  80΄ Ζάντσιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Λεοντής

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                  2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ – 57΄ Βασιλειάδης Κ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ζαχαρία – Χατζηαθανασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                            2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 47΄ Τσίκαλας, 78΄ Παραλής   /   75΄ Γεμενετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης – Μπαντή

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΠΟΣ 2000                               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Τζίμας,  42΄ Δούκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Μπεριντζής Σ.

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    17 /  11 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Δουλγέρης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μαυρίδης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Ι. – Μαργαριτόπουλος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΜΜ.  ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Παπαποστόλου – Μπάρμπας

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ — ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαρλά – Ντούγιας

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης -Αναγνωστίδης – Κουρουζίδης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΙΩΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάκας Θ. – Καπρινιώτης – Σαπαρδάνης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φραγκάκης – Πούλιος Α.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Καραμανίδης Σ.

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Κιοσσές

ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης – Τσίκου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr