ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 18-19 / 5 / 19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 18-19 / 5 / 19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή  18 – 19 / 05 / 2019        ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   10η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                    18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Αρχοντογιάννης – Κιοσσές Ι.

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ              19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Βογιατζή

SERRES 1800  – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                 19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Ι. – Παπαδόπουλος Χ.

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  10η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ            18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάκκος – Παπαποστόλου

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.     18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Χολάνης – Δημητριάδης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                   1/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Μπομπόγιας

 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 3η – 4η ΘΕΣΗ

ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ (γηπ. Παραλιμνιου  16.30)      19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης – Βογιατζής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5η – 6η ΘΕΣΗ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ (γηπ. Λευκώνα 16.30) 19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   10η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ                      18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Καραμανίδης Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   10η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                    19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαργαριτόπουλος – Μαρλά

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                  19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βουρλιάκης – Ευθυμιάδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.        18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Γαβριήλ – Μπεριντζής Σ.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ      18/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ντεμάϊ – Μπακιρτζής – Σαββάτης

ΧΑΡΩΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ          0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000                   0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ      19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής (δίχως  βοηθούς)

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Ντούπας – Χατζηαθανασίου

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                              19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι. – Κουρουζίδης – Τσίκου

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ          19/5/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καρασάββας – Ντεμάϊ

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr