ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20 – 21 / 4 / 19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου  20 - 21 / 4 / 19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή  20 – 21 / 04 / 2019        ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   7η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – SERRES 1800                      20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φράγκαλας Ρ. – Αναστασίου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                     20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζή – Γεωργίου

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ  – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ             21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαυρίδης – Παπαποστόλου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  7η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                         21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δημητριάδης – Παπαδόπουλος Ι.

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ  – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ             21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ            21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κεφαλάς – Μπάρκας – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   8η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ –         20 / 4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάκκος – Δημητριάδης

 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ         20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ- Απιδόπουλος – Χολάνης

 ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ –  ΑΜΜΟΥΔΙΑ          21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  7η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ   – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ               20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαυρίδης – Καμπαρντίνας

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΚΕΡΚΙΝΗ                        21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Ντεμάϊ- Καρασάββας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   8η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ          20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Μπαντή

Π.Σ.  ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ               21/4/19  ώρα  12.30                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Φραγκάκης – Χατζηαθανασίου

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΡΩΤΗ                     21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σώμης – Βακουφτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  8η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ               20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Μπεριντζής Στ.

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ          20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μπεριντζής  Ευαγ. – Μπακιρτζής 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

 ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ         20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κουρουζίδης – Αρχοντογιάννης – Μαρλά

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βογιατζή – Χατζηαθανασίου

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                     21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βογιατζής – Αρχοντογιάννης – Τσίκου

ΠΟΣ 2000 – ΧΑΡΩΠΟ                     3 – 0 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ             20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

ΨΥΧΙΚΟ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    20/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Βασάκης – Ντούπας

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ       21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ        21/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Πούλιος Α. – Χολάνης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr