ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 / 4 / 19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 / 4 / 19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή  13 – 14 / 04 / 2019        ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                     13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Μπομπόγιας – Γεωργίου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                  13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης – Χολάνης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – SERRES 1800                  13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βακουφτσής – Βογιατζή

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  5η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ             14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Δημητριάδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                    14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς –  Παπαποστόλου – Μπόμπόγιας

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                       14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σώμης – Γεωργίου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   7η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                 13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Πούλιος Ι. 

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ         13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασίου – Παυλίδου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ            14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Χατζηαθανασίου – Χολάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  6η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                          13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζής – Αρχοντογιάννης

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                        14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Ντεμάϊ – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   7η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ  – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                   14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Αναστασίου

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                14/4/19                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παυλίδου – Κουρουζίδης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ            14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βογιατζή – Βογιατζής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  7η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ          13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαυρίδης – Παπαποστόλου

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ               14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Τσίκου – Μπακιρτζής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ      13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Σώμης – Σάββας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ          14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Μπεριντζής Στ. – Μαργαριτόπουλος

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μαρλά – Ντούπας

ΧΑΡΩΠΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ                           0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ         13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαρλά – Χατζηαθανασίου  

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ             13/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαδένης – Σαββάτης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                           14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαδένης – Αρχοντογιάννης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ                         14/4/19

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καραμανίδης – Βουρλιάκης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr