ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30-31/3/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30-31/3/19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή  30 – 31 / 03 / 2019        ώρα  16.00 – 17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   2η αγωνιστική

SERRES 1800  – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                        30/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κρυωνάς – Μπάρκας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                  30/3….16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Σάκκος

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                     31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ – Γεωργίου – Αχιλλεύς

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  2η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                            30/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Παυλίδης

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ       31/3……17.00  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Βακουφτσής – Πετρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ              31/3……17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σώμης –  Χολάνης 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   4η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                      30/3……16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φράγκαλας Ρ. – Παντελέρης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ               31/3……17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Αναστασίου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                    31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Φραγκάκης – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  3η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                               30/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαυρίδης – Βογιατζής

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                     31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μπομπόγιας – Παγωνάς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   4η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                    30/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Δουλγέρης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΡΩΤΗ                              31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Δουλγέρης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ           31/3…..17.00                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπαντή – Αρχοντογιάννης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  4η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ          30/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παπαποστόλου – Μαδένης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         31/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Χολάνης – Βογιατζή

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                       Ματαιώνεται 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ                      30/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπεριντζής Στ. – Χατζηαθανασίου

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ         31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Καραμανίδης Σ. – Τσίκου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.  – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    31/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βασάκης – Καραμανίδης Ι.

 

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΨΥΧΙΚΟ          31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Κ.- Βασίλογλου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                    31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Παπαδόπουλος Χ. – Ντεμάϊ – Χατζηαθανασίου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ      31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Βουρλιάκης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ          31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σαπαρδάνης – Ντούγιας

 

 

 

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Κυριακή 17 / 03 / 2019        ώρα  16.00

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr