ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24/03/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24/03/19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή   23-24 / 03 / 2019        ώρα  16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   1η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                        23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μπάρκας – Βακουφτσής

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                       23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Δουλγέρης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – SERRES 1800                  24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σώμης – Δουλγέρης

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  1η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                            24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Βογιατζής

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                    24/3  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παντελέρης – Μπόμπόγιας

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                   24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Χολάνης – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   2η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                      23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης -Μαυρίδης – Χολάνης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ            24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Παπαποστόλου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ          24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παγωνάς – Καρασάββας 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  2η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                    23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ντεμάϊ – Τσίκου

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ                            24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ι. – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   2η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                    23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Πούλιος Ι. – Βογιατζή

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018               23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Ευθυμιάδης – Παπαποστόλου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ                     24/3                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βογιατζή – Σαπαρδάνης 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  2η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ               23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Χ. – Μπεριντζής Στ.

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ          23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασίου – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ            23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Πετρίδης

ΧΑΡΩΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                    23/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Σ. – Μαρλά

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ                    24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Μαργαριτόπουλος

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Ντεμάϊ – Ντούγιας

 

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ          24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μπεριντζής Στ. – Χατζηαθανασίου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ                             24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Βακουφτσής – Καραμανίδης Ι. – Βουρλιάκης

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ              24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Κιοσσές – Πούλιος Ι.

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ/ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ     24/3

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Κουρουζίδης – Βασάκης

 

 

 

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Κυριακή 17 / 03 / 2019        ώρα  16.00

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr