ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17 / 3 / 2019

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17 / 3 / 2019

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  16 / 03 / 2019        ώρα  16.00

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   1η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κρυωνάς – Σώμης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  1η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασίου – Μαρλά

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζή – Μαγής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  1η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Χατζηαθανασίου – Ντεμάϊ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟΣ 2000                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μπάρμπας – Μαδένης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παπαποστόλου – Σάκκος

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Μπάρκας Σ. – Φράγκαλας Ρ.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καπρινιώτης – Μπεριντζής Στ. – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Σάββας – Παυλίδου

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Κυριακή 17 / 03 / 2019        ώρα  16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  21η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης – Μπομπόγιας

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαυρίδης – Αρχοντογιάννης

SERRES 1800   – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ.- Παπαδόπουλος Χ. – Αναστασίου

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βακουφτσής – Παυλίδου

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Παπαδόπουλος Ι.

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ  – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Βογιατζή – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   1η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Σώμης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   1η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης -Ευθυμιάδης – Καμπαρντίνας

ΠΡΩΤΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Πούλιος Α.

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάκκος – Δημητριάδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  1η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Τούτκας – Μαδένης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βασάκης – Καραμανίδης Ι.

ΧΑΡΩΠΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπεριντζής Στ. – Μαργαριτόπουλος

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Καραμανίδης Σ. – Κουρουζίδης

 

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr