ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 02-03 / 03 / 19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 02-03 / 03 / 19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  02 / 03 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  20η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Βογιατζής

 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.   –  ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρκας – Βακουφτσής

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Κρυωνάς – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βουρλιάκης – Ζαχαρία

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαποστόλου – Μαδένης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Α. – Μπομπόγιας

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Χολάνης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πούλιος  Ι. – Παυλίδου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μαρλά – Χατζηαθανασίου

Π.Ο.Σ. 2000 – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αρχοντογιάννης Γ. – Καραμανίδης Ι.

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ                                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μαργαριτόπουλος – Ντούγιας

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ                                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Κιοσσές – Ντεμάϊ

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   03 / 03 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  20η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αναστασίου – Δημητριάδης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς -Καμπαρντίνας – Μπάρκας

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Παπαδόπουλος Ι. – Παπαποστόλου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Πούλιος Ι. – Χολάνης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Α. – Μπακιρτζής

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Γεωργίου – Παυλίδου

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μαυρίδης – Ζαχαρία

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Χατζηαθανασίου – Μπάρμπας

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Καπρινιώτης – Τσίκου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαδένης – Καραμανίδης Ι.

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Τούτκας – Καρασάββας

ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Φράγκαλας Ρ.

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr