ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24 / 02 / 19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24 / 02 / 19

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  23 / 02 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  19η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάκκος – Χολάνης

SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Ι. – Αρχοντογιάννης Χ.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναγνωστίδης – Γεωργίου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σάββας – Παντελέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ντούγιας – Χατζηαθανασίου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζής – Τούτκας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ – 2018                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης -Παπαποστόλου – Παυλίδης

ΠΡΩΤΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ζαχαρία – Μπάρμπας

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντεμάϊ – Βασίλογλου

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναστασίου – Μαδένης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπομπόγιας – Βογιατζή

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΑΡΩΠΟ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καπρινιώτης – Κιοσσές Κ. -Καραμανίδης Ι.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Ι. – Πούλιος Α.

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   24 / 02 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  19η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Γεωργίου – Δουλγέρης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Δημητριάδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΚΑΡΠΕΡΗ               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Βακουφτσής

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρκας – Πούλιος Ι.

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μαυρίδης – Χολάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αναστασίου – Ντούγιας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – Π.Ο.Σ. 2000                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Ντεμάϊ- Βουρλιάκης

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μαργαριτόπουλος – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σαπαρδάνης – Τσίκου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Καραμανίδης Σ.

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ                                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαδένης – Κουρουζίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr