ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/02/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/02/19

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  16 / 02 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  18η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Βογιατζή

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κρυωνάς – Αρχοντογιάννης Γ.

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δουλγέρης – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Κιοσσές Κ. – Τσίκου

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Μπάρκας Σ. – Μαυρίδης

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Καρασάββας – Χατζηαθανασίου

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Ζαχαρία – Βογιατζής

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Σαββάτης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.                                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Χολάνης – Βασάκης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μαργαριτόπουλος – Βουρλιάκης

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαποστόλου – Μπομπόγιας

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   17 / 02 / 2019        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  18η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδου – Καμπαρντίνας

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς -Παπαποστόλου – Παπαδόπουλος Χ.

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φράγκαλας Ρ. – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Καπρινιώτης – Αχιλλεύς

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φραγκάκης – Μπάρκας Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Χολάνης – Τούτκας

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Κουρουζίδης – Μπάρμπας

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαργαριτόπουλος – Καραμανίδης Σ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Ντεμάϊ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr