ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 9-10/02/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 9-10/02/19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  09 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  17η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Μαυρίδης – Παντελέρης

ΝΕΟΧΩΡΙ  – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Μπάρκας

SERRES 1800 – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Χολάνης – Βακουφτσής

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παπαποστόλου – Παυλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΚΑΡΠΕΡΗ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Πούλιος Ι. – Χατζηαθανασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΠΡΩΤΗ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Α. – Τούτκας

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασίου – Κιοσσές Κ.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής -Σώμης – Δουλγέρης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Γεωργίου – Κουρουζίδης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΧΑΡΩΠΟ                                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Ζαχαρία – Καρασάββας

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαρλά – Αχιλλεύς

 

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   10 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  17η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Σώμης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάκκος – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης – Παπαδόπουλος Ι.

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος Πούλιος Ι. – Ντεμάϊ

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαγής – Βουρλιάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Καπρινιώτης – Βογιατζής

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Καραμανίδης Ι. – Μαργαριτόπουλος

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης -Αναστασίου – Μπάρμπας

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαποστόλου – Βογιατζή

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Καραμανίδης Ι. – Τσίκου

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Γεωργίου – Παυλίδου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Αχιλλεύς – Μπεριντζής Στ.

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr