ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για το Σαββατακύριακο 2-3/02/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για το Σαββατακύριακο 2-3/02/19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  02 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Καμπαρντίνας – Μαυρίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αναγνωστίδης – Σώμης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βουρλιάκης – Παντελέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Χατζηαθανασίου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Βογιατζής

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βακουφτσής – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καραμανίδης Ι. – Κιοσσές Κ.

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Μαδένης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Δουλγέρης – Βογιατζή

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Ζαχαρία – Κουρουζίδης

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   03 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάκκος – Αρχοντογιάννης Γ.

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Δουλγέρης – Γεωργίου

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Φραγκάκης – Βακουφτσής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Αναγνωστίδης – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Χολάνης – Χατζηαθανασίου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Τούτκας

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζής – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Ζαχαρία

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αχιλλεύς – Παυλίδου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΟΣ 2000                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καπρινιώτης – Αναστασίου

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ –  ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπεριντζής Στ. – Μαρλά

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Τσίκου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr