ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 26-27/01/19

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 26-27/01/19

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  26 / 01 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παντελέρης – Παυλίδου

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Βακουφτσής

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – SERRES 1800                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναγνωστίδης – Μαγής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης Ι. – Μαδένης

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Παπαδόπουλος Ι.

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασίου – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές Κ. – Ντεμάϊ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Μπάρκας Στ. – Βασίλογλου

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βασάκης – Σαββάτης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Δουλγέρης – Ζαχαρία

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χρ. -Μπάρμπας – Χατζηαθανασίου

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   27 / 01 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Παυλίδου

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σάββας – Χολάνης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καμπαρντίνας – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Παπαποστόλου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Πούλιος Ι. – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπεριντζής – Στ. – Μαδένης

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Καπρινιώτης – Βουρλιάκης

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Χατζηαθανασίου – Ζαχαρία

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ  – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ –  ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βογιατζής -Τσίκου

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Τούτκας – Μαργαριτόπουλος

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr