ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 8 – 9 / 12 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 8 - 9 / 12 / 2018

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  8 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Καμπαρντίνας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βογιαζτή – Βογιατζής

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Αχιλλεύς – Φράγκαλας Δ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναγνωστίδης – Χολάνης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαδένης – Παπαποστόλου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Μπάρκας Σ.

 

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βασίλογλου – Βουρλιάκης

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ                                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Καπρινιώτης – Μπεριντζής Στ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Μπάρμπας – Σαββάτης

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   09 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Δουλγέρης – Σώμης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρκας Σ. – Παντελέρης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ –  SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Χολάνης – Παυλίδου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                       

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Βασάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Χατζηαθανασίου – Πούλιος Α.

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αναστασίου – Ντεμάϊ

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπακιρτζής – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Ζαχαρία – Τούτκας

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ντούγιας – Μαργαριτόπουλος

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπομπόγιας – Καραμανίδης Ι.

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr