ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1 – 2 / 12 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1 - 2 / 12 / 2018

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  01 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Βασίλογλου

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρκας Θ. – Χολάνης

SERRES 1800 – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Χατζηαθανασίου – Παπαδόπουλος Ι.

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βογιατζή – Καραμανίδης Ι.

ΠΡΩΤΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Χ. – Μπάρμπας

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Ντούγιας – Παυλίδου

 

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Βογιατζής – Μαρλά

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   02 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης – Χολάνης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάββας – Μπάρκας Θ.

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παυλίδου – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αχιλλεύς – Καρασάββας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                       

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παγωνάς – Καπρινιώτης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                       

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ευθυμιάδης – Παπαποστόλου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παντελέρης – Βακουφτσής

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι – Δουλγέρης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΧΑΡΩΠΟ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μπεριντζής Στ. – Μαργαριτόπουλος

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Κούκος – Ζαχαρία

ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αναστασίου – Αλεξίου

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μπομπόγιας – Αρχοντογιάννης Γ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Τούτκας – Ντεμάϊ

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Σαπαρδάνης – Τσίκου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βουρλιάκης – Χατζηαθανασίου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr