ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 24 – 25 / 11 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 24 - 25 / 11 / 2018

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  24 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  11η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σώμης – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαδένης – Μαυρίδης

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μπομπόγιας – Βουρλιάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Χατζηαθανασίου – Βογιατζή

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

ΠΡΩΤΗ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναγνωστίδης – Σαββάτης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καπρινιώτης – Τούτκας – Βασίλογλου

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Ζαχαρία

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ – ΨΥΧΙΚΟ                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Καρασάββας – Γαβριήλ

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   25 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μαυρίδης – Παυλίδου

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναγνωστίδης – Δουλγέρης

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καμπαρντίνας – Αρχοντογιάννης Γ.

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παγώνας – Χολάνης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – SERRES 1800                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μπάρκας Σ. – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μπακιρτζής – Μαργαριτόπουλος

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ                          

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παπαδόπουλος Ι. – Αναστασίου

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                        

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Κιοσσές Κ. – Βογιατζής Α.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Τούτκας – Ντεμάϊ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Φράγκαλας Δ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – Π.Ο.Σ. 2000                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Μπάρμπας – Γαβριήλ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαρλά – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Βουρλιάκης- Μπεριντζής Στ.

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι. – Κούκος – Καραμανίδης Σ.

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Ντούγιας – Τσίκου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr