ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 17-18/11/2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 17-18/11/2018

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  17 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαυρίδης – Γεωργίου

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Καμπαρντίνας Αναγνωστίδης

SERRES 1800 – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παντελέρης – Ευθυμιάδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κρυωνάς – Βογιατζή – Βογιατζής

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χολάνης – Παπαποστόλου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάββας – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βασίλογλου – Μαδένης

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βακουφτσής – Χατζηαθανασίου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                                                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας- Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΧΑΡΩΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βασάκης – Παυλίδου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαρλά – Αναστασίου

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   18 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Αναγνωστίδης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κεφαλάς – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Χολάνης Μπάρκας Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Βογιατζή – Παπαδόπουλος Ι.

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                            

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παντελέρης – Χατζηαθανασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παγωνάς – Δουλγέρης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Δημητριάδης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ζαχαρία – Κουρουζίδης

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Αλεξίου – Γαβριήλ

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                        

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχιλλεύς – Αρχοντογιάννης Γ. – Αναστασίου

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπακιρτζής – Τσίκου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ/ΠΕΠΟΝΙΑ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κιοσσές Κ. – Πούλιος Α.

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr