ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 10 – 11 / 11 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 10 - 11 / 11 / 2018

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  10 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  9η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – SERRES 1800                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Δουλγέρης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παγωνάς – Βακουφτσής

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαυρίδης – Καρασάββας

ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας Σ. – Βογιατζή

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης – Βασίλογλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Καραμανίδης Ι. – Ζαχαρία

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ/ΠΕΠΟΝΙΑ                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μπομπόγιας – Μαρλά

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος  Α.- Κούκος – Χατζηαθανασίου

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   11 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  9η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Αναστασιάδης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δημητριάδης – Σάκκος

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Αναγνωστίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Αναστασίου – Μπακιρτζής

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                             

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Παπαποστόλου

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Χ. – Βογιατζή

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας ρ. – Αχιλλεύς – Βακουφτσής

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Παυλίδου – Ντεμάϊ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τούτκας – Μπάρμπας

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Κιοσσές Κ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τσίκου – Μαργαριτόπουλος

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τατούδης – Καραμανίδης Ε.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΧΑΡΩΠΟ                                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βασάκης – Αλεξίου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Χατζηαθανασίου – Σαπαρδάνης

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr