ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 03 – 04 / 11 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 03 - 04 / 11 / 2018

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  03 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  8η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – SERRES 1800                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Χολάνης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ. – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρμπας – Κουρουζίδης

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Γεωργίου – Παυλίδου

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΡΩΤΗ                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές Κ. – Μαδένης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                                                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Τζουμαλάκης -Βασίλογλου – Βογιατζή

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ  – ΗΡΑΚΛΗΣ                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής -Μπεριντζής  Ε. – Καπρινιώτης

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κούκος – Ντούγιας

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΟΣ 2000                                                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Παπαδόπουλος Ι. – Ζαχαρία

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καραμανίδης Ι. – Τσίκου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φράγκαλας Δ. – Ντεμάϊ

ΨΥΧΙΚΟ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπομπόγιας – Μαρλά

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   04 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  8η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Χ. – Καμπαρντίνας

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Αχιλλεύς – Βακουφτσής

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Χολάνης- Μαυρίδης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                             

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαγής – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαποστόλου – Χατζηαθανασίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Παυλίδου

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ελεμές – Αναστασίου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Σ.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Παντελέρης – Ντεμάϊ

 

 

                                                 

 

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr