ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20 & 21 / 10 / 18

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20 & 21 / 10 / 18

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 20 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Γεωργίου – Δουλγέρης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Κρυωνάς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – – Κιοσσές Κ. – Ντεμάϊ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                                                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Ι. – Αλεξίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπάρκας – Σαββάτης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                                                                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Βασίλογλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000  – ΗΡΑΚΛΗΣ                                                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τζαχείλης – Τούτκας

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κουρουζίδης – Μαρλά

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   21 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Αχιλλεύς

SERRES 1800 – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Μπάρκας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Χολάνης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βακουφτσής – Ντεμάϊ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πετρίδης – Χατζηαθανασίου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπεριντζής Ε. – Τσίκου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                  

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Μαυρίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Μαδένης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μπομπόγιας – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Ζαχαρία – Παντελέρης

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Βογιατζής

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπάρμπας –  Καραμανίδης Ι.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Παγωνάς – Καπρινιώτης – Ντούγιας

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κούκος – Καραμανίδης Σ.

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βασάκης – Βουρλιάκης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr