ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 / 10 / 18

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 / 10 / 18

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 13 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  6η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Μπάρκας

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                                                                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Βογιατζή

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ                                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Σ. – Βογιατζής Α.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης Ντεμάϊ – Πούλιος Ι.

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΡΩΤΗ                                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ – Αναστασίου – Ελεμές

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ –  ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                                                                      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρμπας – Βασίλογλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΣ 2000                                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Τούτκας – Μαδένης

ΧΑΡΩΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                                                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Βαρκάκη – Βασάκης

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  14 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  6η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Σώμης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Αχιλλεύς

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – SERRES 1800 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αναγνωστίδης – Δουλγέρης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Ντεμάϊ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -ΑΓΚΙΣΤΡΟ                          

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μαργαριτόπουλος – Παυλίδου

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χατζηαθανασίου – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βογιατζή – Παντελέρης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μπομπόγιας – Βουρλιάκης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Μαδένης – Τσίκου

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Ντούγιας – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ   – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Ι.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Γαβριήλ – Κούκος – Μπεριντζής Στυλ.

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καπρινιώτης – Κιοσσές Κ.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βογιατζής Α. – Ζαχαρία

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr