ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 29/30-09-18

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 29/30-09-18

Σε λίγο περισσότερα…….

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 29 / 09 / 2018        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντεμάϊ- Σώμης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Απιδόπουλος

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τζαχείλης – Τσίκου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μπάρμπας – Βογιατζή

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Παπαδόπουλος Ι.

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βασίλογλου – Αχιλλεύς

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναγνωστίδης – Μπάρμπας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναστασιάδης – Κουρουζίδης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Κιοσσές Κ. – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Ζαχαριά – Ευθυμιάδης

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  30 / 09 / 2018        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Παυλίδου

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Μαγής

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπάρκας – Γεωργίου

SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σώμης Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Τατούδης – Αχιλλεύς

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος Αναγνωστίδης – Πούλιος Ι.

 

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Χατζηαθανασίου – Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασάκης – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Παπαδόπουλος Χ. – Ελεμές – Μαδένης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Τούτκας – Μπάρμπας

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναστασίου – Ντούγιας

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βογιατζής Α. – Αλεξίου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr