ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 6-7/10/18

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 6-7/10/18

Απο την επιτροπή διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου για αυτό το Σαββατοκύριακο. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.00

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 06 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  5η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Μαλλίδης – Μαυρίδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. –  Σώμης – Χολάνης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αναστασιάδης – Αναγνωστίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Καραμανίδης Σ. – Μαδένης

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                     

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παυλίδου – Βασίλογλου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ντεμάϊ – Καπρινιώτης

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ελεμές – Παντελέρης

ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Βακουφτσής

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Χατζηαθανασίου – Μπεριντζής Ι.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΟΙΝΟΥΣΑ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Ευθυμιάδης – Σαββάτης – Τσίκου

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μπεριντζής Ε. – Μπάρμπας

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  07 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  5η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αχιλλεύς – Καμπαρντίνας

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάκκος – Μπάρκας

SERRES 1800 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Δημητριάδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                              

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Σαπαρδάνης – Παυλίδου

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                    

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Πούλιος Ι. – Τούτκας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                   

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καρασάββας – Πετρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ  2018 – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές Κ. – Βασάκης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Καραμανίδης Ι. – Αναστασίου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΟΣ 2000                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Κούκος – Βογιατζής α.

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αλεξίου – Ζαχαρία

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.               

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παπαδόπουλος Ι. – Ντούγιας

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Πούλιος Α. – Μπομπόγιας – Μαρλά

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βουρλιάκης – Βαρκάκη

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr