ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της πρεμιέρας στο τοπικό

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της πρεμιέρας στο τοπικό

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 14 / 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βασίλογλου – Καμπαρντίνας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Γεωργίου – Παυλίδης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δουλγέρης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Καρασάββας – Βουρλιάκης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ι. – Σαββάτης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Μαγής – Μπάρμπας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαδένης – Σαπαρδάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Κουρουζίδης – Καραμανίδης Ι.

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: φράγκαλας Ρ. – Ευθυμιάδης – Πούλιοις

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  15/ 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Σώμης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζής – Μπομπόγιας

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αχιλλεύς – Κιοσσές Κ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Αρχοντογιάννης – Φραγκάκης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Γαβριήλ – Χατζηαθανασίου

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Πούλιος Ι.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr