Διαιτητής ο Δημητριάδης στο Απ.Παραλιμνίου-Θράκη Φερών

Διαιτητής ο Δημητριάδης στο Απ.Παραλιμνίου-Θράκη Φερών

Αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα της ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, με τη συμμετοχή των περσινών Κυπελλούχων των κατά τόπους ΕΠΣ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Απόλλων Παραλιμνίου – Θράκη Φερών (26/8, 17:00): Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής), Σκούτας (Χαλκιδικής).

Άρης Αβάτου – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου (26/8, 17:00): Κακουλίδης (Θράκης), Δημητριάδης (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης).

Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Καλαμπακίου (26/8, 17:00): Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Βογδόπουλος (Κοζάνης), Εμμανουήλ (Κοζάνης).

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – ΑΟ Καρδίας (26/8, 17:00): Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Παστιάδης (Δράμας), Οικονομίδης (Δράμας).

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ηρακλής Πολυκάρπης (26/8, 17:00): Μαρόπουλος (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας).

Καβάλα – ΑΣ Γιαννιτσά (26/8, 17:00): Στόλης (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβικάλης (Δράμας).

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Μεσολόγγι (26/8, 17:00): Καλατζής (Θεσσαλίας), Αναστασίου (Θεσσαλίας), Σακκάς (Θεσσαλίας).

Μακεδονικός Φούφα – Νίκη Βόλου (26/8, 17:00): Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Ταγκαλίδης (Πέλλας).

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Σελλάνων (26/8, 17:00): Πάνος (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου), Τσάντας (Ηπείρου).

Αστέρας Ιτέας – Θεσπρωτός (26/8, 17:00): Λαθύρης (Φθιώτιδας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας).

Παλληξουριακός – ΑΕ Ξηροβουνίου (26/8, 15:30): Τζαγκαράκης (Αχαΐας), Ανδριανός (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Διαγόρας Βραχνέικων – Αιολικός (2/9, 16:30): Ρούσσος (Κορινθίας), Αντωνόπουλος (Κορινθίας), Θοεδωρόπουλος (Κορινθίας).

ΑΕ Ερμιονίδας – Δάφνη Δαφνώνα (26/8, 16:30): Λιάρος (Λακωνίας), Καφετζόπουλος (Λακωνίας), Ροζάκης (Λακωνίας).

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Κηφισιά (26/8, 14:30): Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Καντανολέων (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).

Κόρινθος 2006 – Καλαμάτα (26/8, 17:00): Στάμος Β. (Αθηνών), Σταυρόγλου (Αθηνών), Στάμος Μ. (Αθηνών).

Κιθαιρών Καπαρελίου – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού (2/9, 17:00): Πόγκας (Εύβοιας), Δάλλας (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

Αντίμαχος – Θύελλα Ραφήνας (26/8, 18:00): Παρχαρίδης (Δράμας), Τσολακίδης (Αθηνών), Μητράκος (Αθηνών).

Ηρακλής Ελευσίνας – ΟΦ Ιεράπετρας (26/8, 17:00): Μπαλαχούτης (Πειραιά), Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Γαρούφος (Πειραιά).

Εθνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας (26/8, 17:00): Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Γκούβας (Ανατολικής Αττικής).

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr