Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος στην Γ΄ Εθνική, αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1ο όμιλο

Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος στην Γ΄ Εθνική, αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1ο όμιλο

Πραγματοποιήθηκε πριν απο λίγο η κλήρωση του πρωταθλήματος στην Γ΄Εθνική κατηγορία , η πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος θα γίνει στις 11 Οκτωμβρίου και θα τελειώσει στις 18 Απριλίου. Στον 1 όμιλο μετέχει η μοναδική φέτος ομάδα των Σερρών ο Απόλλων Παραλιμνίου που ξεκινά με εντός έδρας με τον Αρη Αβάτου.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1 όμιλο.

1η αγωνιστική                 

Απόλλων Παραλιμνίου  – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού  – Πανδραμαϊκός

Δόξα Σιδηροχωρίου  –  ΑΕ Διδυμότειχου

Νέστος Χρυσούπολης  – Αετός Οφρυνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  –  ΑΕ Ευόσμου

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Αμπελοκήπων  – Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης               – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική                 

Εθνικός Σοχού   – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου     – Δόξα Σιδηροχωρίου

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Διδυμότειχου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αλεξανδρούπολη FC      – Ορφέας Ξάνθης

3η αγωνιστική                 

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου

Νέστος Χρυσούπολης    – Εθνικός Σοχού

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Πανδραμαϊκός

ΑΕ Αμπελοκήπων             – ΑΕ Διδυμότειχου

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Αετός Οφρυνίου

Ορφέας Ξάνθης               – ΑΕ Ευόσμου

Ελπίδα Σαπών   – Αλεξανδρούπολη FC

4η αγωνιστική                 

Νέστος Χρυσούπολης    – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου       – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού   – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Άρης Αβάτου     – ΑΕ Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Διδυμότειχου  – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Οφρυνίου  – Αλεξανδρούπολη FC

ΑΕ Ευόσμου       – Ελπίδα Σαπών

5η αγωνιστική                 

Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων             – Δόξα Σιδηροχωρίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Εθνικός Σοχού

Ορφέας Ξάνθης               – Άρης Αβάτου

Αλεξανδρούπολη FC  – Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών   – ΑΕ Διδυμότειχου

Αετός Οφρυνίου  – ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική                 

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Απόλλων Παραλιμνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  – ΑΕ Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης    – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Σιδηροχωρίου       – Ορφέας Ξάνθης

Εθνικός Σοχού   – Αλεξανδρούπολη FC

Άρης Αβάτου     – Ελπίδα Σαπών

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Διδυμότειχου  – Αετός Οφρυνίου

7η αγωνιστική                 

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Ορφέας Ξάνθης               – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αλεξανδρούπολη FC – Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίδα Σαπών   – Δόξα Σιδηροχωρίου

ΑΕ Ευόσμου       – Εθνικός Σοχού

Αετός Οφρυνίου  – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η αγωνιστική                 

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Αμπελοκήπων             – Ορφέας Ξάνθης

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Αλεξανδρούπολη FC

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Ελπίδα Σαπών

Νέστος Χρυσούπολης    – ΑΕ Ευόσμου

Δόξα Σιδηροχωρίου       – Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού   –            ΑΕ Διδυμότειχου

Άρης Αβάτου     –            Πανδραμαϊκός

9η αγωνιστική                 

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC      – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών   – ΑΕ Αμπελοκήπων

ΑΕ Ευόσμου       – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Αετός Οφρυνίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Διδυμότειχου  – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου

Άρης Αβάτου     – Εθνικός Σοχού

10η αγωνιστική                               

Αλεξανδρούπολη FC      – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης               – Ελπίδα Σαπών

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Αμπελοκήπων             – Αετός Οφρυνίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – ΑΕ Διδυμότειχου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης    – Άρης Αβάτου

Δόξα Σιδηροχωρίου       – Εθνικός Σοχού

11η αγωνιστική                               

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Ευόσμου       – Αλεξανδρούπολη FC

Αετός Οφρυνίου  – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Διδυμότειχου  – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου     – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Εθνικός Σοχού   – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Σιδηροχωρίου  – Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική                               

ΑΕ Ευόσμου  – Απόλλων Παραλιμνίου

Ελπίδα Σαπών  – Αετός Οφρυνίου

Αλεξανδρούπολη FC  – ΑΕ Διδυμότειχου

Ορφέας Ξάνθης               – Πανδραμαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Άρης Αβάτου

ΑΕ Αμπελοκήπων             – Εθνικός Σοχού

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Δόξα Σιδηροχωρίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  – Νέστος Χρυσούπολης

13η αγωνιστική                               

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Διδυμότειχου              – ΑΕ Ευόσμου

Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών

Άρης Αβάτου     – Αλεξανδρούπολη FC

Εθνικός Σοχού   – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Σιδηροχωρίου   – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης  – ΑΕ Αμπελοκήπων

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  – Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η αγωνιστική                               

ΑΕ Διδυμότειχου  – Απόλλων Παραλιμνίου

Αετός Οφρυνίου  – Πανδραμαϊκός

ΑΕ Ευόσμου  – Άρης Αβάτου

Ελπίδα Σαπών  – Εθνικός Σοχού

Αλεξανδρούπολη FC  – Δόξα Σιδηροχωρίου

Ορφέας Ξάνθης               – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων                – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Αμπελοκήπων  – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η αγωνιστική                               

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου  –                ΑΕ Διδυμότειχου

Εθνικός Σοχού  – Αετός Οφρυνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου  – ΑΕ Ευόσμου

Νέστος Χρυσούπολης  – Ελπίδα Σαπών

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου  – Αλεξανδρούπολη FC

Αναγέννηση Θαλασσιάς              – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Αμπελοκήπων  – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr