Ε.Π.Σ.Σ. Φούλ του «Χ»σήμερα στην Επίλεκτη. Όλα τα τελικά(5/2)

Ε.Π.Σ.Σ. Φούλ του "Χ"σήμερα στην Επίλεκτη. Όλα τα τελικά(5/2)

 

Xoρτάσαμε ισοπαλίες στην Επίλεκτη στην αγωνιστική της Κυριακής.  Τρεις αγώνες, ισάριθμες ισοπαλίες, με τις δύο μάλιστα να είναι χωρίς σκορ στα ματς που έγιναν σε Νέο Σούλι και Σιδηρόκαστρο, ενώ στο ντέρμπι της ημέρας ο Οδυσσέας Αναγέννησης υποχρέωσε σε ισοπαλία την Καρπερή με 2-2 σε ένα συναρπαστικό ματς. Οι «Πόντιοι» με τον Παπαβασιλείου να σημειώνει και τα δύο γκολ, προηγήθηκαν, βρέθηκαν να χάνουν, αλλά τελικά πήραν τον βαθμό.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Στην Ανώτερη κατηγορία ξεχώρισε η νίκη του Ν.Σκοπού στο 85΄ μέσα στον Μαυρόλοφο, με τον Χουρουζίδη να πετυχαίνει το γκολ της νίκης με πέναλτι και να εδραιώνει την ομάδα του στην 1η θέση και μάλιστα με ματς λιγότερα, ενώ αίσθηση έκανε και η νίκη της Α.Ε Νιγρίτας με 3-0 επί της FC Serres, όπως και η νίκη των Ιβήρων με 1-0 επί του ΑΟΝ. Στον α΄ όμιλο το Μεγαλοχώρι με αντεπίθεση στο δεύτερο ημίχρονο και παρότι βρέθηκε να χάνει με 2-0, πήρε ισοπαλία στην Σκοτούσα με 2-2, ενώ το Άνω Μητρούσι κέρδισε δύσκολα με 1-0 το Άγκιστρο!

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΣΚΟΡΕΡΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ…

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή  05 / 02 / 2017  ώρα 15.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η  αγωνιστική
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                            0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας – Καμπούρης
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                      2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Βλάχος , 42΄ Θυμιατής    /   23΄ – 50΄  Παπαβασιλείου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Μαλλίδης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ             0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Δουλγέρης – Σάκκος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η  αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                  1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 82΄ Γκαϊτατζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Ζιγκερίδης – Δημητριάδης
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ           6 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 23΄ Βέλκοφ, 28΄ Στεφανίδης, 30΄ Καλαής, 53΄ Κωτούλας, 60΄ Τραπεζανλίδης, 69΄ Καρασαββίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σολάκης – Κωνσταντινίδης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ   1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 79΄ Σαμουηλίδης Φ.   /  12΄ – 44΄  Πάνου Σ., 60΄ Μεσιούρης Αθ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Σεβοσλίδης – Πολυζώης
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                 2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 6΄ Γκουγκτζιλάς, 28΄ Τσεκούρας    /    41΄ Σκριτάκης, 87΄ Γκότσικας Π.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαγής – Ευθυμιάδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η  αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                  3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ατζιαμής  , 56΄ Μάγγος, 77΄ (αυτ)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Βότσης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ         0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ (πεν) Χουρουζίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Κύρβεης – Σαπαρδάνης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΒΕΡΓΗ                            1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 39΄ Στόϊκος Π.   /  30΄ Μπουντουρίδης, 48΄ Τσούκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Καπρινιώτης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΙΒΗΡΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                             1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Γκούτας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Γκιόκας – Στεργάκης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   15η  αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ           3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Κουθουρίδης , 36΄ Αγαπίδης , 83΄ Καραγιαννίδης    /   55΄ Κυριακίδης,  68΄ Θεοδοσέλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βαρώσης – Οικονόμου
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ                 0 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄- 65΄  Δαιρετζής, 80΄ Μπούρας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Τρανούδης – Παπαδόπουλος Δ.
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ        3- 6 **
ΣΚΟΡΕΡ: 19΄ Μπακάλης Ελ. Γ., 41΄ Τουρνάς Χ. 88΄ Μπακάλης Αθ. Γ  /  12΄- 54΄- 74΄- 85΄ Κιτσιούκης, 25΄- 68΄ Κούδας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Δουλακάκης Σ. – Πασχαλίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   16η  αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ               1 – 6 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μοσχολιός   /   23΄- 30΄-΄59΄ – 75΄- 84΄ Λυμπούδης, 38΄ Τζούτζουλας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Καβακλιώτης
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                2 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 64΄(πεν)  Καρακασίδης, 75΄ Καρανάσιος Β.    /   29΄- 44΄ Σαγγάρης Κ., 38΄- 80΄ Δεστάνης, 86΄ Πεχλιβανίδης Αγ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Σώμης – Παπαδόπουλος Χ.

ημίχρονο *  –  τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ  04 / 02 / 2017  ώρα 15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ                            0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 84΄ Δίγγας, 90΄ Στεφανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κωτούλας – Ζιγκερίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ  ΖΙΧΝΗ                          1 – 2 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 86΄ (αυτ)    /     27΄ – 44΄ Κολοκοτρώνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασιάδης – Σώμης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                     1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 70΄(πεν)  Αγγος    /  44΄(πεν) Μουτίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Σάββας – Σάκκος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η  αγωνιστική
ΓΟΝΙΜΟ – ΧΑΡΩΠΟ                                    2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 68΄ – 88΄  Παπαδόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δουλγέρης – Μαλλίδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                      2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Παπώτης, 90΄ Μαγγούδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Χ. – Αρχοντογιάννης Γ.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ              2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 16΄- 19΄ Αραμπατζίδης      /  34΄ Τοπάτσης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Καμπούρης – Πούλιος Α.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
SERRES 1800 – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ       1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Αρβανιτίδης    /     78΄ Γαβράς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Κύρβεης – Παπαδόπουλος Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                0 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 03΄ Βαλούντος, 12΄ Γκουτάκης,  25΄- 70΄ Μηλάρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πετρίδης – Τούτκας
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ                                4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Κιοφετζής, 85΄ Χατζηπέτρου, 88΄ Μετούσι, 90΄  Ρόλαντ Σένια
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βότσης – Παυλίδου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                  1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Βαλσαμάκης   /   12΄  Σαββίδης, 60΄ Σεφέρογλου  Στ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μενέξης – Τσούλκας
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                 1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Σοφιανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μιχαηλίδου – Παπαδόπουλος Ι.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                      4 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 08΄(πεν) – 28΄- 35΄ – 42΄  Νάτσιος Π.    /   60΄ –  75΄ Τριφηνόπουλος                                                                                                                                                                                             ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Γαβριήλ – Βουρλιάκης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ          1 – 3 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 60 ΄ Χατζηδάφνης Β.    /  5΄ – 15΄- 67΄  Δρόσος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Πούλιος Ι. – Φραγκάκης
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ         3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 27΄ Μελίτος, 55΄ Πετρίδης Γ. , 85΄ Φαρδέλας         /       60΄ Κουκουβέτσιος, 70΄ Γιαριτζίδης Ι.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Κωνσταντινίδης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.              3 – 0  α.α. **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Δουλακάκης – Καραμανίδης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.            2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 08΄ Φάκης Β.Ι., 50΄ Σταμπούλογλου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Τσαουσίδης – Τρικάζης
ΠΡΩΤΗ – ΤΟΥΜΠΑ                             4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Τόσιος Αν. 28΄ Τάσσιος Ηλ., 35΄ Τάσσιος Ι., 42΄ Μπουμπέκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Ηλιάδης – Σαββάτης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr