Πρεμιέρα με Άρη για τους Νέους του Πανσερραϊκού! Όλο το πρόγραμμα…

Πρεμιέρα με Άρη για τους Νέους του Πανσερραϊκού! Όλο το πρόγραμμα...

Tην επόμενη εβδομάδα θα γίνει η σέντρα του πρωταθλήματος Νέων της Football League με την κλήρωση να διεξάγεται την Πέμπτη, στο περιθώριο του Δ.Σ της διοργανώτριας και τον Πανσερραϊκό του Τάσου Σαββίδη, που βρίσκεται στον 2ο όμιλο, να ξεκινά τις υποχρεώσεις του εκτός έδρας κόντρα στον Άρη. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα, με την κανονική περίοδο για τις ομάδες να ολοκληρώνεται στις 6 Μαϊου.

Αναλυτικά:
1η αγωνιστική (17/12)
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Βέροια
Άρης – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης

2η αγωνιστική (07/01)
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Αν. Καρδίτσας – Άρης

3η αγωνιστική (14/01)
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Άρης – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Βέροια

4η αγωνιστική (21/01)
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου
Άρης – Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας – Βέροια

5η αγωνιστική (28/01)
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας
Καραϊσκάκης – Άρης
Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας
Βέροια – Αιγινιακός

6η αγωνιστική (04/02)
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Αν. Καρδίτσας
Άρης – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης – Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/02)
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Βέροια – Καραϊσκάκης
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική (18/02)
Τρίκαλα – Βέροια
Άρης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/02)
Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Άρης
Βέροια – Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (04/03)
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας – Αιγινιακός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Άρης
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

11η αγωνιστική (11/03)
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Βέροια
Άρης – Αν. Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/03)
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
Αιγινιακός – Άρης
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Αν. Καρδίτσας – Καραϊσκάκης
Βέροια – Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/03)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Άρης
Βέροια – Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική (01/04)
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Άρης – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – Βέροια

15η αγωνιστική (15/04)
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας – Δόξα Δράμας
Βέροια – Άρης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης

16η αγωνιστική (22/04)
Άρης – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/04)
Βέροια – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Άρης
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας

18η αγωνιστική (06/05)
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Άρης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Βέροια

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr