Κουμπαράκης στο Πανσερραϊκός-Καλλιθέα

Κουμπαράκης στο Πανσερραϊκός-Καλλιθέα

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής γνωστοποίησε την Τετάρτη (15/3) η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Στο ματς του Πανσερραϊκού με την Καλλιθέα διαιτητής ορίστηκε ο Κουμπαράκης του Συνδέσμου Θράκης.

 

 

Αναλυτικά:

Σάββατο (18/3)

15:00 Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

Βοηθοί: Δαυίδ Πριόνας (Ευβοίας), Βασίλειος Παγουράς (Βοιωτίας)

4ος: Γεώργιος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

17:00 ΟΦΗ – Τρίκαλα

Διαιτητής: Απόστολος Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών), Δημήτριος Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)

4ος: Κωνσταντίνος Μπερτάκης (Χανίων)

Κυριακή (19/3)

15:00 Αγροτικός Αστέρας – Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Παναγιώτης Συμεωνίδης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δημήτριος Ζέρβας (Πιερίας), Μιχαήλ Κελεσίδης (Ημαθίας)

4ος: Αθανάσιος Δραγούσης (Κιλκίς)

15:00 Αιγινιακός – Σπάρτη

Διαιτητής: Αριστείδης Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Ηλίας Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Θεόδωρος Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Νικόλαος Μαρόπουλος (Μακεδονίας)

15:00 Πανσερραϊκός – Καλλιθέα

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

Βοηθοί: Χουσεΐν Κούλα (Ξάνθης), Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)

4ος: Ένγκιν Κιγιντζή (Θράκης)

15:00 Αχαρναϊκός – Χανιά

Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Σιδέρης (Αχαΐας), Σπήλιος Οικονόμου (Αχαΐας)

4ος: Κωνσταντίνος Σχίζας (Αθηνών)

15:00 Καλλονή – Άρης

Διαιτητής: Σπυρίδων Μιχελής (Πειραιά)

Βοηθοί: Παντελής Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Ηλίας Μηταρης (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Στυλιανός Φώτης (Ευβοίας)

15:00 Πανελευσινιακός – Λαμία

Διαιτητής: Νικόλαος Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Ισίδωρος Αρμακόλας (Κυκλάδων), Γεώργιος Σταματάκος (Λακωνίας)

4ος: Ιωάννης Κακριδής (Κορινθίας)

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr