Ε.Π.Σ.Σ: LIVE οι αγώνες του Σαββάτου | Όλα τα τελικά(10/3)

Ε.Π.Σ.Σ: LIVE οι αγώνες του Σαββάτου | Όλα τα τελικά(10/3)

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 10 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PLAY OUT  αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                         1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄(αυτ) Φιλιππίδης   /  60΄ Μπαλτζής, 90+ Μεσέρδης Θ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Φράγκαλας Δ.

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Γιαννακόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Μαλλίδης – Χολάνης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ   ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ -ΒΑΛΤΕΡΟ                                    8 – 0**

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄-55΄ Πάνκος, 10΄-15΄-47΄ Παπαπέτρου, 30΄-35΄ Ασλανίδης, 75΄ Ζαφειρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Αλεξιάδης – Τάλλιου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                   4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄- 42΄ Τάντιτς, 54΄ Πάντσιος, 56΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Μπομπόγιας

ΠΡΩΤΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                  1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Κονδυλίδης / 33΄ – 88΄ Βατίτσης, 45΄ Σωμάδης, 65΄ Χατζηιορδανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Βογιατζή

ΠΟΣ 2000 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                      0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Πασιαλής Αλ, 80΄ Σεϊζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αρχοντογιάννης Χ. – Σαββάτης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                   2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 16΄ Τάτσιος, 29΄(πεν.) Γκιόργκι   /  4΄ Δελής, 40΄ Γκόγκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Φράγκαλας Ρ. – Κιοσσές Ι,

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                          0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 49΄ Πλατνάρης, 80΄ Μητκώνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπίμπη – Βακουφτσής

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Kυριακή  11 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OFFS  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Μαλλίδης – Παπαδόπουλος Ε.

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναγνωστίδης – Καμπαρντίνας

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπούρης – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τάλιου – Καπρινιώτης

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ντεμάϊ – Βογιατζή

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαποστόλου – Αχιλλεύς

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παυλίδης – Παυλίδου

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Ρ. – Σάββας – Παπαδόπουλος ι.

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Αναστασιάδης – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος- Λεοντής – Μπάρκας

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Σώμης

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παπαδόπουλος Δ. – Κουρουζίδης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Αλεξίου – Κιοσσές Κ.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Κωνσταντινίδης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Βασίλογλου – Πετσιάνης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Τατούδης – Τσίκου

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Αρχοντογιάννης Χ. – Μπάρμπας

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr