Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ: Live οι αγώνες του Σαββάτου… ΤΕΛΙΚΑ (11/11)

Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ: Live οι αγώνες του Σαββάτου... ΤΕΛΙΚΑ (11/11)

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 11 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11η αγωνιστική
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ  3-1**
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Κιουπτσίδης, 85΄ Πανταζής, 89΄ Δημητρόφ / 71΄ Βασιλειάδης Κυρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Δαουλτζής – Σάββας – Μαλλίδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  5-0**
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Μπογιατζής, 41΄ Ζάγκας, 43΄ Άγγος, 48΄ Πασχαλίδης, 51΄ Ζέττας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Παυλίδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ  0-1**
ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Μπελίτος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Αναγνωστίδης – Αρχοντογιάννης Γ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ  1-8**
ΣΚΟΡΕΡ: 84΄ Αλεξανδρής / 12΄-30΄ Ζαφειρίδης, 15΄-20΄ Τζούλιας, 17΄ Κεμανετζής, 43΄-69΄ Πάνκος, 55΄ Ασλανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Τσαουσίδης – Κωνσταντινίδης Κ.
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ  4-0**
ΣΚΟΡΕΡ: 56΄(αυτ.)Κυριάκογλου, 81΄Στοϊλας, 83΄ Αμανατίδης, 89΄ Δουλγέρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Πασχαλίδης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ  2-2**
ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Γκότσικας, 90΄ Παπαδόπουλος Γ. / 5΄-78΄ Μπούρας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Βαρκάκη Ε. – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΟΡΕΙΝΗ  0-1**
ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Γιάλιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σώμης – Παπαποστόλου
ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  2-2**
ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Χατζηπαυλίδης, 50΄ Παράσχος(πεν.) / 16΄-84΄ Φίτσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βαρώσης – Παπαδόπουλος Χ. (ν)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ  0-1**
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Ζαγκλιβέρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Χολάνης – Σαββάτης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  0-2**
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Μούρας87΄ Στόϊκος Π.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Τούτκας – Μαργαριτόπουλος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000  3-1**
ΣΚΟΡΕΡ: 42΄ Χατζηνικολάου, 62΄ Δρόσος, 85΄ Πασιαλής / 29΄ Mακράκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κιοσσές Κ. – Ασλανίδης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – SERRES 1800  2-6**
ΣΚΟΡΕΡ: 51΄ Πεχλιβανίδης Αγγ., 74΄ Μαυρογιαννίδης / 10΄-54΄-77΄ Αγγελακάς, 35΄ Κουκούτσης, 45+1΄ Χαλκίδης, 90΄ Τσουβαλτζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Αλεξίου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ  0-0**
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Τσίκου
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  4-2**
ΣΚΟΡΕΡ: 8΄-13΄-59΄ Πατραλέξης, 55΄ Χατζηανδρέου / 25΄(πεν.) Θεοδοσέλης, 88΄ Μπόιτσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι – Βουρλιάκης – Αλεξιάδης
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ  1-2**
ΣΚΟΡΕΡ: / 40΄ Μπακάλης Σ., 75΄ Μπακάλης Γ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Ντεμαϊ

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 12 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Καμπαρντίνας
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αρχοντογιάννης Γ. – Μαλλίδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Πούλιος Ι. – Πούλιος Α.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ε. – Αρχοντογιάννης Χ.
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Βογιατζή – Γαβριήλ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναγνωστίδης – Βακουφτής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Κιοσσές Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπόμπογιας  – Τρανούδης – Βουρλιάκης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Μαυρίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Χολάνης –  Βασίλογλου
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Τσίκου – Γεωργίου
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Τούτκας – Αλεξιάδης
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Μπάρμπας
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Τζαχειλής – Λεοντής
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Σ. – Μπαμπασίκας

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr