ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου σε ΕΠΙΛΕΚΤΗ, ΑΝΩΤΕΡΗ και Β΄κατηγορία.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 07 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παπαδόπουλος Π. – Παυλίδου
Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Μπαντή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βασάκης – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναγνωστίδης – Σαββάτης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σάββας – Φραγκάκης
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Σώμης
SERRES 1800 – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σεβοσλίδης – Παπαδόπουλος Ε.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βογιατζή – Βακουφτσής
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βότσης – Καμπαρντίνας
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Τούτκας – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βουρλιάκης – Ντεμαϊ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αλεξίου – Αχιλλεύς
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Παυλίδης – Μαυρίδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 08 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑαγωνιστική
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σώμης – Παυλίδου
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Απιδόπουλος
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Καμπαρντίνας
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δουλγέρης – Μαλλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
(3.00 μ.μ.) ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φραγκάκης – Τρικάζης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πούλιος Ι. – Φράγκαλας Δ.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βογιατζή – Πασχαλίδης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Τσίκου – Μαργαριτόπουλος
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντεμάϊ – Χολάνης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μπίμπη – Μαυρίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τούτκας – Φράγκαλας Ρ.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής- – Μενέξης – Σαπαρδάνης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παπαδόπουλος Ε. – Μακκίνας

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλλιου – Αλεξιάδης – Παπαδόπουλος Χ. (νέος)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Κιοσσές Κ. – Καραμανίδης Σ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καραμανίδης Ι. – Τρανούδης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Τζαχειλής – Κωνσταντινίδης Κ.
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Βασίλογλου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr