ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 31-3 & 1-4

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 31-3 & 1-4

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 31 / 03 / 2018        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OFFS  4η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σεβοσλίδης – Χολάνης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Ε.

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Αναγνωστίδης – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΟΡΕΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παυλίδης – Σαββάτης

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τσίκου – Μπεριντζής

SERRES 1800 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Μπάρκας

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – Π.Ο.Σ. 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αρχοντογιάννης Χ. – Κουρουζίδης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αρχοντογιάννης Γ. – Κωνσταντινίδης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βαρώσης – Μαυρίδης

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   01 / 04/ 2018        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OUT  5η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Φραγκάκης – Βακουφτσής

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αναγνωστίδης – Σώμης

ΨΩΜΟΤΟΠΙ ΡΕΠΟ

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ντεμάϊ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Λεοντής – Τατούδης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές Ι. – Μπάρκας

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καπρινιώτης – Πούλιος Α.

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαργαριτόπουλος – Σολάκης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Βογιατζή – Τούτκας

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Τρανούδης – Βασιλόγλου

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αρχοντογιάννης Χ. – Χολάνης

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κωνσταντινίδης – Μπάρμπας

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Βουρλιάκης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Φράγκαλας Δ. – Καραμανίδης Σ.

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαδόπουλος Δ. – Μαυρίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr