ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 3 – 4 / 02/ 2018

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο  3 - 4 / 02/ 2018

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  03 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   19η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παπαδόπουλος Ε. – Σεβοσλίδης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Δουλγέρης

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μαλλίδης – Φραγκάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παυλίδης – Μπομπόγιας

ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Πασχαλίδης – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Σαββάτης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αρχοντογιάννης Χ. – Ντεμάϊ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καμπαρντίνας – Καπρινιώτης

SERRES 1800 –  ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μπάρκας – Παπαδόπουλος Δ.

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Πούλιος Ι. – Τούτκας

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Αχιλλεύς – Βασιλόγλου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αλεξίου – Τατούδης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Δ.

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  04 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   19η αγωνιστική

Π,Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Χολάνης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Ι. – Σεβοσλίδης

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                3 – 0 αα

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:…………………………………………………………

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπομπόγιας – Ντεμαϊ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάββας – Πούλιος Ι.

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Γαβριήλ – Μαυρίδης

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Κιοσσές Ι. – Τρανούδης

ΑΓΚΙΣΤΡΟ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αχιλλεύς – Μπάρμπας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Καμπαρντίνας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης- Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Δ.

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μπάρκας – Καραμανίδης Σ.

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κιοσσές Κ. -Τάλιου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κουρουζίδης  Κωνσταντινίδης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Τσίκου – Λεοντής

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr