ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο 16 – 17 / 12 / 2017

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο 16 - 17 / 12 / 2017

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 16 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δημητριάδης – Αναγνωστίδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Αναστασιάδης – Φραγκάκης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Σάββας – Φράγκαλας Δ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Αλεξιάδης – Τρικάζης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σάκκος – Σεβοσλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Αχιλλεύς – Παπαδόπουλος Δ.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Ε.
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Πούλιος Ι. – Παυλίδου
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Χολάνης – Κωνσταντινίδης Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Γεωργίου – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Βακουφτσής – Τσίκου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Παυλίδης – Τάλιου
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαββάτης – Ντεμάϊ

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 17 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δημητριάδης – Μαλλίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάκκος – Παπαδόπουλος Ι.
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναστασιάδης – Αναγνωστίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Ι. – Ντεμάϊ
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Χολάνης – Κιοσσές Κ.
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Βογιατζή
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σάββας – Καπρινιώτης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπαμπασίκας – Τσίκου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Φραγκάλας Ρ. – Παυλίδου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μενέξης – Πασχαλίδης – Τζαχειλής
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Τούτκας – Βασίλογλου
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι. – Μπάρμπας – Τάλιου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Καραμανίδης Ε.
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος  Χ. (ν) -Αχιλλεύς – Τρανούδης
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μακκίνας – Λεοντής
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κωνσταντινίδης Κ. – Ασλανίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr