ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού το Σαββατοκύριακο

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 11 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11η αγωνιστική
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Δαουλτζής – Σάββας – Μαλλίδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Παυλίδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Αναγνωστίδης – Αρχοντογιάννης Γ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Τσαουσίδης – Κωνσταντινίδης Κ.
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Πασχαλίδης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Βαρκάκη Ε. – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σώμης – Παπαποστόλου
ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βαρώσης – Παπαδόπουλος Χ. (ν)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Χολάνης – Σαββάτης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Τούτκας – Μαργαριτόπουλος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κιοσσές Κ. – Ασλανίδης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Αλεξίου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Τσίκου
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι – Βουρλιάκης – Αλεξιάδης
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Ντεμαϊ

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 12 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Καμπαρντίνας
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αρχοντογιάννης Γ. – Μαλλίδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Πούλιος Ι. – Πούλιος Α.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ε. – Αρχοντογιάννης Χ.
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Βογιατζή – Γαβριήλ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναγνωστίδης – Βακουφτής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Κιοσσές Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπόμπογιας  – Τρανούδης – Βουρλιάκης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Μαυρίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Χολάνης –  Βασίλογλου
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Τσίκου – Γεωργίου
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Τούτκας – Αλεξιάδης
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Μπάρμπας
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Τζαχειλής – Λεοντής
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Σ. – Μπαμπασίκας

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr