ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου 14 -15 / 10 / 2017

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου 14 -15 / 10 / 2017

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Επίλεκτη, Ανώτερη και Β κατηγορία του τοπικού.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 14 / 10 / 2017 ώρα 17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑαγωνιστική
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παπαδόπουλος Ι. – Μπομπόγιας
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Μαλλίδης – Σεβοσλίδης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Παυλίδου
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Καραμανίδης – Μαυρίδης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ε. – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. – Τρικάζης
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φραγκάκης – Τάλλιου
ΠΟΣ 2000 – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Στεργάκης – Δουλγέρης
ΠΡΩΤΗ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φράγκαλας Ρ. – Αρχοντογιάννης Γ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Βότσης – Βασσλόγλου
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κιοσσές Ι. – Τσίκου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Τούτκας – Κωνσταντινίδης Κ.
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Χολάνης – Γεωργίου
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Βαρκάκη Ε. – Βασάκης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 15 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σεβοσλίδης – Μαλλίδης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Ευθυμιάδης – Καμπαρντίνας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τρικάζης – Παυλίδου
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Αναγνωστίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μιχαηλίδου – Μαυρίδης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Παπαδόπουλος Δ. – Ντεμαϊ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Δουλγέρης – Χουρίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Παπαδόπουλος Χ.(π)
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Ι. – Πετρίδης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Παπαδόπουλος Ε. – Αρχοντογιάννης Γ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣαγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αλεξίου – Πασχαλίδης
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παυλίδης – Δόκος
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μενέξης – Βακουφτσής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Σαπαρδάνης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Βουρλιάκης – Μπεριντζής
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καπρινιώτης – Τάλλιου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr