ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 13 – 14 / 05 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία.

Αναλυτικά οι αγώνες στον πίνακα παρακάτω.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 / 5 / 2017 ώρα 17.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 26η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Πολυζώης – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  3η – 4η  θέση
(Γηπ. Χρυσού) ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  7η – 8η  θέση
(Γηπ. Προβατά) ΙΒΗΡΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Ζιγκερίδης – Αναστασιάδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  28η αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς  – Βογιατζή – Παπαδόπουλος Ε.
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σώμης – Βασάκης
ΤΟΥΜΠΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Ρ. – Καμπούρης – Κεσούλης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Σαββάτης


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 14 / 5 / 2017 ώρα 17.00
Οι αγώνες των play offs και play out ξεκινούν στις 17.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PLAY OFFS αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Πούλιος Ι.
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας – Δημητριάδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Μαλλίδης – Δουλγέρης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PLAY OUT αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάκκος – Αρχοντογιάννης Γ.
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Καμπούρης – Αναστασιάδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Γκιόκας – Σεβοσλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 26η αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αλεξίου – Κιοσσές Κ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  25η – 26η θέση
(Γηπ. ΕΠΣΣ) ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Τούτκας – Παπαδόπουλος Χ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Φράγκαλας Δ. – Πασχαλίδης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παγωνάς – Οικονόμου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Τσίκου – Τάλιου
(Γηπ. Βαλτοτόπι)ΠΟΣ 2000 – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πετσιάνης – Γκαγκαβούζης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φραγκάκης – Μαργαριτόπουλος
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μενέξης – Παπαδόπουλος Δ.

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  28η αγωνιστική
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Στεργάκης – Καμπαρντίνας
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Αναγνωστίδης – Δόκος

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr