ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 29 – 30 / 04 / 2017 σε  Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 17.00

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 / 04 / 2017 ώρα: 17.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 25η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μπαντή – Παυλίδης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζή – Παυλίδου
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βότσης – Τούτκας
SERRES 1800 – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Χ. – Παπαδόπουλος Δ.
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Γκιόκας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΕΡΓΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φραγκάκης – Τσαουσίδης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σώμης – Σεβοσλίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ -ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης- Αναγνωστίδης – Κωνσταντινίδης
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δημητριάδης – Σάκκος
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαποστόλου – Στεργάκης
ΠΟΣ 2000 – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Γκαγκαβούζης – Κιοσσές Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Καραμανίδης – Τσίκου
ΠΡΩΤΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Ε. – Γάδος
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Ζιγκερίδης – Μαλλίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαββάτης – Καμπαρντίνας
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βασάκης – Κιοσσές Ι.


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή  30 / 04 / 2017 ώρα:  17.00
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική
ΓΟΝΙΜΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παπαδόπουλος Χ. – Μαργαριτόπουλος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σεβοσλίδης – Ζιγκερίδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παπαδόπουλος Ι. – – Παυλίδου
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Κωτούλας – Φράγκαλας Ρ.
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κρομμύδας – Σαπαρδάνης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μενέξης – Βασάκης

ΧΑΡΩΠΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Χουρίδης – Φράγκαλας Δ.

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Οικονόμου – Αλεξίου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πασχαλίδης – Τάλιου
Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κεφαλάς – Τρικάζης – Δόκος

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr