ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 22 – 3 / 04 / 2017 σε  Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 17.00

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 / 04 / 2017 ώρα 17.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Αρχοντογιάννης Γ. – Κωτούλας
ΓΟΝΙΜΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Δουλγέρης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Αναγνωστίδης – Κρομμύδας
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Καρασάββας – Γκαγκαβούζης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σεβοσλίδης – Παυλίδου
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Τούτκας – Φράγκαλας Ρ.
ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος  Ι. – Φραγκάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

ΒΕΡΓΗ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Παπαδόπουλος Π. – Σάββας –  Καμπαρντίνας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Βασάκης – Γαβριήλ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πασχαλίδης – Σαββάτης
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπίμπη – Παπαποστόλου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σώμης – Παυλίδης

Ημίχρονο *τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 23 / 04 / 2017 ώρα 17.00
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΙΒΗΡΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Οικονόμου – Αλεξίου
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαγής – Βογιατζή
ΟΡΕΙΝΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Αναστασιάδης – Φράγκαλας Δ.
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Κωτούλας – Πετσιάνης
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Γάδος
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Στόλης – Μενέξης – Τσίκου
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Χ. – Κεσούλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 25η αγωνιστική
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Ζιγκερίδης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΤΟΥΜΠΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Δ. – Τρικάζης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Καπρινιώτης – Τάλιου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 25η αγωνιστική ΩΡΑ 13.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καραμανίδης – Στεργάκης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr