ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 28 – 29 / 01 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία.

 

Ημίχρονο *τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 / 01 / 2017  ώρα 15.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Κωτούλας – Μαλλίδης
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ       Αναβολή
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΓΟΝΙΜΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μιχαηλίδου – Χουρίδης
ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής- Πούλιος Ι. – Δουλγέρης
ΧΑΡΩΠΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πετρίδης – Κύρβεης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Αναστασιάδης – Γκιόκας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
ΒΕΡΓΗ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Παυλίδου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Κιοσσές – Πενίρης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η  αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Χ. – Φραγκάκης – Πούλιος Α.
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Βασάκης – Τρανούδης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βότσης – Μπίμπη
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κύρβεης – Παπαδόπουλος Δ.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.      Αναβολή
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΤΟΥΜΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μενέξης – Σεβοσλίδης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βουρλιάκης – Κωνσταντινίδης

Ημίχρονο *τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 29 / 01 / 2017  ώρα 15.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η  αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Πούλιος Ι.
ΝΕΟ ΣΟΎΛΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Βότσης – Σαπαρδάνης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Αναστασιάδης – Δουλγέρης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Χ. – Μαλλίδης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Αρχοντογιάννης Γ. – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πετρίδης – Κύρβεης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Τούτκας – Πούλιος Α.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Γαβριήλ – Βουρλιάκης
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σεβοσλίδης – Βαρώσης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαποστόλου – Γκιόκας
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παπαδόπουλος Δ. – Μενέξης
ΟΡΕΙΝΗ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κωνσταντινίδης – Σολάκης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Παυλίδης – Μιχαηλίδου
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Τσούλκας – Καρασάββας
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τρικάζης – Τσαουσίδης
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πασχαλίδης – Δουλακάκης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Καπρινιώτης – Βασάκης
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η  αγωνιστική  ώρα 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Οικονόμου – Σαββάτης – Καραμανίδης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr