ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 7 – 8 / 04 / 2017 σε  Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 17.00

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

Ημίχρονο *τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 / 04 / 2017 ώρα 17.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου – Σάββας
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Φράγκαλας Ρ. – Βότσης
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κωτούλας – Δημητριάδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαλλίδης – Κρομμύδας
SERRES 1800 – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Κωνσταντινίδης – Βογιατζή
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Ζιγκερίδης – Αναστασιάδης
ΤΟΥΜΠΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Στεργάκης – Καμπαρντίνας
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ηλιάδης – Σαββάτης
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τρικάζης – Μπεριντζής

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 09 / 04 / 2017 ώρα 17.00
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΓΟΝΙΜΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Τσίκου
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μενέξης – Παπαδόπουλος Χ.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Σεβοσλίδης – Πενίρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πολυζώης – Πετσιάνης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τούτκας – Παπαδόπουλος Στ.
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΒΕΡΓΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Καραμανίδης – Τάλιου
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Παυλίδου – Φράγκλας Δ.
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Δ. – Κιοσσές Κ.

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Φραγκάκης – Οικονόμου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σώμης – Πασχαλίδης
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική ΩΡΑ 13.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Γάδος – Δόκος

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr