ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 1 – 2 / 04 / 2017 σε Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.30

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 / 04 / 2017 ώρα 16.30

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Φράγκαλας Ρ.
ΓΟΝΙΜΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάκκος – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Γκιόκας – Κωνσταντινίδης
SERRES 1800 – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μπαντή – Κρυωνάς

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παπαδόπουλος Ι. – Κιοσσές Κ.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Παυλίδου – Βογιατζή
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Κωτούλας – Ζιγκερίδης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδης – Κρομμύδας
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Ι. – Κεσούλης


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 02 / 04 / 2017 ώρα 16.30
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Πούλιος Αν. – Βασάκης – Μαργαριτόπουλος
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλακάκης Στ. – Βουρλιάκης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πενίρης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σάκκος – Μιχαηλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Βότσης
ΟΡΕΙΝΗ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Δημητριάδης
ΒΕΡΓΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Ζιγκερίδης – Αναγνωστίδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μππομπόγιας – Οικονόμου –  Κιοσσές Κ.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δόκος – Τσίκου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Γάδος – Πετσιάνης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Παπαδόπουλος Δ. – Βαρκάκη
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης – Αλεξίου
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Φράγκαλας Δ.
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης- Πασχαλίδης – Μενέξης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr