ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου  25 – 26 / 03 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.00 το Σάββατο και στις 16.30 την Κυριακή.

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 03 / 2017 ώρα 16.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σεβοσλίδης – Παυλίδου:
ΧΑΡΩΠΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ (16.45)
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάκκος – Σάββας
ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ – ΓΟΝΙΜΟ 
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δημητριάδης – Μιχαηλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης- Ζιγκερίδης – Αναστασιάδης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Ευθυμιάδης – Βουρλιάκης – Πασχαλίδης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Φραγκάκης – Δουλακάκης Σ.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
ΤΟΥΜΠΑ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Γκιόκας – Αρχοντογιάννης Χ.
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαποστόλου – Μενέξης


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 19 / 03 / 2017 ώρα 16.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  22η αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Δαουλτζής – Δουλγέρης – Αναστασιάδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Κωτούλας – Μιχαήλίδου
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπούρης- Σεβοσλίδης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Καπρινιώτης – Μαλλίδης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δημητριάδης – Πούλιος Ι.
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   22η αγωνιστική
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Καμπαρντίνας – Δουλακάκης Σ.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παυλίδης – Παπαδόπουλος Χ.
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Σολάκης – Βότσης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Πετσιάνης – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Φράγκαλας  Ρ. – Πολυζώης
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΒΕΡΓΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Βογιατζή
ΙΒΗΡΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μανδαλαρίδης – Κρομμύδας
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Κεσούλης – Γκαγκαβούζης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Οικονίμου – Βουρλιάκης – Παπαδόπουλος Στ.
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ –  Τάλιου – Πασχαλίδης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντιγιάννης Χ. – Τρανούδης- Φράγκαλας Δ.
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Δόκος – Τρικάζης
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κιοσσές Ι. – Αλεξίου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Καραμανίδης – Τσίκου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στεργάκης – Καβακλιώτης – Κιοσσές Κ.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κευωνάς – Μενέξης- Αναγνωστίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ζιγκερίδης – Γάδος – Μαργαριτόπουλος
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική ΩΡΑ 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Μπαντή – Καραμανίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr