ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 18 – 19 / 03 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.00

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 03 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21η αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπούρης – Δημητριάδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Ζιγκερίδης – Μαλλίδης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Δουλγέρης
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Σάκκος
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σώμης – Σεβοσλίδης
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κωτούλας – Αναστασιάδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Μιχαηλίδου – Πούλιος  Ι.
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Μενέξης
ΓΟΝΙΜΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Μπομπόγιας – Αναγνωστίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Κιοσσές Ι. – Αρχοντογιάννης Χ.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Κεσούλης – Καραμανίδης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βασάκης – Μπεριντζής
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Κύρβεης – Αλεξίου
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΤΟΥΜΠΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Φραγκάκης  –  Βογιατζή
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Καπρινιώτης – Μπαντή
ΠΡΩΤΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ηλιάδης – Δόκος

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 19 / 03 / 2017 ώρα 16.00

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Αρχοντογιάννης Χ. – Βασάκης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σώμης – Παπαδόπουλος Ι.
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάκκος – Τούτκας
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Παπαδόπουλος Δ. – Στεργάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΒΕΡΓΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Πούλιος Ι. – Σεβοσλίδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σαπαρδάνης – Φράγκαλας – Ρ.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φραγκάκης – Παυλίδου
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Ζιγκερίδης – Δουλγέρης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τρανούδης – Καμπαρντίνας
SERRES 1800 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαδόπουλος Δ. – Στεργάκης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Τρικάζης – Κρομμύδας
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Πετσιάνης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Κωνσταντινίδης – Τσίκου
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Γκιόκας – Μαργαριτόπουλος
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τάλλιου – Βαρκάκη

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr