ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 4 – 5 / 03 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 16.00

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 / 03 / 2017 ώρα 16.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20η αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Καμπούρης – Γκιόκας
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κωτούλας – Πενίρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου – Παπαδόπουλος Ι.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αρχοντογιάννης Χ. – Παπαποστόλου
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Αναστασιάδης
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΓΟΝΙΜΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Μαλλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Κρυωνάς – Βότσης – Φράγκαλας Ρ.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Καπρινιώτης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Αρχοντογιάννης Γ. – Μπαντή
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μενέξης – Παπαδόπουλος Σ.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Γαβριήλ – Καραμανίδης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Ηλιάδης – Παυλίδης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σώμης – Παπαδόπουλος Δ.
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παγωνάς – Πετσιάνης

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 03 / 2017 ώρα 16.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάκκος- Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σαπαρδάνης – Πολυζώης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάββας – Αναστασιάδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπούρης – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ (ωρα 15.00)
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Χ.
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Αχτσής – Γκιόκας – Κρομμυδάς
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Σολάκης – Στεργάκης
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πούλιος Ι. – Βότσης
ΒΕΡΓΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Δ. – Καβακλιώτης
ΟΡΕΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Τούτκας – Παπαποστόλου
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Κωτούλας – Σώμης
ΙΒΗΡΑ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Δουλακάκης Σ, – Γκαγκαβούζης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Μενέξης – Τσούλκας

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κιοσσές Κ. – Τρικάζης
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Οικονόμου – Βουρλιάκης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΤΟΥΜΠΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Κιοσσές Ι. – Τσίκου
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Πασχαλίδης – Τρανούδης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική ΩΡΑ 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης- Μπάρκας – Βογιατζή

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr