ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 18 – 19 / 02 / 2017  σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 15.30

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 02 / 2017 ώρα 15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Π. – Μαλλίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α. Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζιγκερίδης – Σώμης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΚΕΣΣΑΝΗ / ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Μπατσιος – Φραγκάκης – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Μιχαηλίδου
ΓΟΝΙΜΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης  – Κρυωνάς – Βότσης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
SERRES 1800 – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τσαουσίδης – Καπρινιώτης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σεβοσλίδης – Παυλίδου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής- Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Πούλιος Ι. – Σάκκος
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Κύρβεης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Βασάκης – Μενέξης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΤΟΥΜΠΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ηλιάδης – Σαββάτης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Τούτκας – Πασχαλίδης
ΠΡΩΤΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Δ.


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 19 / 02 / 2017 ώρα 15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18η αγωνιστική
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Πετρίδης – Κρυωνάς – Δημητριάδης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάββας – Δουλγέρης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Βότσης
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Παπαδόπουλος Δ. – Καρασάββας
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Γκιόκας – Καπρινιώτης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαποστόλου – Μαγής
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας – Σαπαρδάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η  αγωνιστική
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κύρβεης – Μιχαηλίδου
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π, – Οικονόμου – Σολάκης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μανδαλαρίδης – Σεβοσλίδης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μενέξης – Στεργάκης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 17η  αγωνιστική
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Παυλίδης – Βουρλιάκης
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τσούλκας – Καραμανίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τρικάζης – Κιοσσές

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Δουλακάκης Σ. – Καβακλιώτης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κωνσταντινίδης – Μυσιρλής

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική ΩΡΑ 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Ηλιάδης – Γκαγκαβούζης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr