ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 11 – 12 / 02 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 15.30

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.



Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 / 02 / 2017 ώρα 15.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ: Στόλης – Αναστασιάδης – Μαλλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σώμης -Δημητριάδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Φραγκάκης – Μπομπόγιας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ          Αναβολή  25 / 2
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΚΕΣΣΑΝΗ / ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βότσης Γκιόκας
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάκκος – Σολάκης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ζιγκερίδης – Πούλιος Ι.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΓΟΝΙΜΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Μαγής – Παπαποστόλου
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μοχαηλίδου – Ευθυμιάδης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ι. – Καρασάββας
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΕΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μπίμπη – Τρανούδης
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μενέξης – Βασάκης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική
ΤΟΥΜΠΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παυλίδης – Τσαουσδίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Ηλιάδης – Σαββάτης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Παπαδόπουλος Δ. – Παυλίδου


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 12 / 02 / 2017 ώρα 15.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Αναστασιάδης – Δημητριάδης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Χ. – Φραγκάκης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σώμης – Σάκκος

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παγωνάς – Γκιόκας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδου – Κιοσσές
ΙΒΗΡΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζήυς – Ζιγκερίδης – Βότσης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Πούλιος Ι. – Αρχοοντογιάννης Γ.
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Τούτκας – Στεργάκης
ΟΡΕΙΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σεβοσλίδης – Οικονόμου
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Καβακλιώτης – Κωνσταντινίδης
ΒΕΡΓΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καπρινιώτης – Παπαδόπουλος Δ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μενέξης – Παπαδόπουλος Ι.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αρχοντογιάννης Χ. – Δουλακάκης Σ.
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Πασχαλίδης – Τσούλκας

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης – Καραμανίδης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βασάκης – Σαπαρδάνης
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑγής – Τρικάζης -Τρανούδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr