ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 4 – 5 / 02 / 2017 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 15.30

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 / 02 / 2017 ώρα 15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κωτούλας – Ζιγκερίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασιάδης – Σώμης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Σάββας – Σάκκος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η  αγωνιστική
ΓΟΝΙΜΟ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δουλγέρης – Μαλλίδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Χ. – Αρχοντογιάννης Γ.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Καμπούρης – Πούλιος Α.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
SERRES 1800 – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Κύρβεης – Παπαδόπουλος Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πετρίδης – Τούτκας
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βότσης – Παυλίδου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μενέξης – Τσούλκας
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μιχαηλίδου – Παπαδόπουλος Ι.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Γαβριήλ – Βουρλιάκης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Πούλιος Ι. – Φραγκάκης
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Κωνσταντινίδης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Δουλακάκης – Καραμανίδης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Τσαουσίδης – Τρικάζης
ΠΡΩΤΗ – ΤΟΥΜΠΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Ηλιάδης – Σαββάτης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 02 / 2017 ώρα 15.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας – Καμπούρης
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Μαλλίδης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Δουλγέρης – Σάκκος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Ζιγκερίδης – Δημητριάδης
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σολάκης – Κωνσταντινίδης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Σεβοσλίδης – Πολυζώης
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαγής – Ευθυμιάδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Βότσης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Κύρβεης – Σαπαρδάνης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΒΕΡΓΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Καπρινιώτης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΙΒΗΡΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Γκιόκας – Στεργάκης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βαρώσης – Οικονόμου
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Τρανούδης – Παπαδόπουλος Δ.
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Δουλακάκης Σ. – Πασχαλίδης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Καβακλιώτης
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Σώμης – Παπαδόπουλος Χ.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr